ваші мережеві новини і гроші

У США призупинені виплати з безробіття для мільйонів громадян

Виплати з безробіття для мільйонів американців були призупинені після того, як президент США Дональд Трамп відмовився підписати законопроєкт про допомогу у зв’язку з пандемією COVID-19 і державні видатки, який був ухвалений Конгресом раніше цього тижня після тривалих переговорів.

Трамп не підписав пакет економічної допомоги на суму 900 мільярдів доларів, і прокоментував це напередодні в твітері так: «Я просто хочу, щоб наші чудові люди отримали по 2 тисячі доларів, а не мізерні 600 доларів, закладені в законопроєті. Також потрібно прибрати «годівницю» з мільярдів доларів».

У документі, відхиленому Трампом, закладені, зокрема, щотижневі додаткові виплати з безробіття у 300 доларів для людей, які залишилися без роботи через пандемію COVID-19. Термін дії пільг збіг пізно ввечері 26 грудня, залишивши без допомоги приблизно 11 мільйонів людей. Законопроєкт також містить одноразові виплати в розмірі до 600 доларів для американців з певним рівнем доходів.

Відмова Трампа підписати законопроєкт також наближає уряд до зупинки роботи, тому що норма про видатки для фінансування уряду теж у нього включена. Часткове закриття уряду почнеться, коли закінчаться гроші, – опівночі 29 грудня.

Обраний президент Джо Байден закликав Трампа підписати законопроєкт до закінчення крайнього терміну. Він звинуватив Трампа у «відмові від відповідальності», що матиме «руйнівні наслідки».

Не виключено що у Конгресу все ж вистачить голосів, щоб скасувати вето Трампа. Але незрозуміло, чи зможуть законодавці досягти компромісу щодо законопроєкту після відновлення роботи Конгресу на новому тижні.
similar news

No Comments Yet

коментарі

архів новин

SJ